Zdrowie psychiczne człowieka, zdrowa psychika, higiena psychiczna, zdrowie psychiczne jako wartość, psychika a zdrowie

Forum psychologiczne o zaburzeniach psychicznych, psychice i psychologii.


#1 2012-09-21 17:44:41

28655

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 105
Punktów :   

Zaburzenia odżywiania są skomplikowane i nieprzewidywalne

"Gdy tylko moje córki wyszedł, od razu włączony do pielęgnacji i mama kochającego Wiedziałem, że mogę być", powiedziała. "Ja po prostu ich potrzebowaliśmy poza moim ciałem, aby dostać się tam."

Baumann z pewnością nie jest osamotniony w swoich zmaganiach z pregorexia. W odcinku "The Morning Show with Mike i Julii", Baumann wspólne jej historię, wraz z kobietą o imieniu Brie, który również cierpiał pregorexia. Brie, zaszłam w ciążę dwa miesiące po zakończeniu leczenia za jej anoreksji i natychmiast wiedziała, że ​​nie był wystarczająco silny, w jej wyzdrowienie przezwyciężyć poczucie bezsilności, które przesiąknięte jej ciążę. "Ja nie wiem, jak jeść normalnie na jedną, nie wspominając o dwóch," powiedziała telewizji hosts Mike i Julię.

Jedzenia niewielkie ilości zdrowej żywności i wypracowanie nadmiernie, Brie rzeczywiście schudła - 16 funtów w ciągu jej pierwszych 16 tygodni ciąży - w czasie, gdy większość kobiet stale przybiera na wadze. Sześć miesięcy do ciąży, jej lekarz umieścić ją na leżenie w łóżku, bo jej ciało stało się tak uszkodzone z głodu się od 15 roku życia.

Choć lekarze zalecają, że większość kobiet w ciąży uzyskać 25 do 35 kilogramów w ciągu 9-miesięcy w ciąży, Brie zyskał wielką sumie dziewięć funtów, przynosząc ją do wielkości 4. Co ciekawe, jej dziecko urodziło się w wadze osiem funtów. Za każdym razem, zmusiła dół jej 200 kalorii dziennie, powie sobie: "To jest dla mojego dziecka".

More Than Quest for cienkość

Zaburzenia odżywiania są skomplikowane i nieprzewidywalne, z olbrzymiej gamy przyczyn. Dla Baumann, jej zaburzenia jedzenia, nie było po prostu o poszukiwaniu cienka lub uczucie atrakcyjności. To był jej sposób na radzenie sobie z szeregiem trudności z jej przeszłości, w tym jej przyjęcia jako niemowlę, śmierć bliskich członków rodziny, alkoholizm matki i emocjonalny dystans, a niektóre trudne osobiste decyzje od swoich latach licealnych.

Zarówno Brie i destrukcyjne zachowania Baumann to były wzmocnione dobrych intencji rodziny i przyjaciół, którzy wielokrotnie uwagę o jak wielkie wyglądała. Baumann przypomina, że ​​nawet, kiedy był zwinięty w chirurgii na noszach do dostarczenia jej dziecko przez cesarskie cięcie, pielęgniarki dostawy były gratulując jej na utrzymanie jej postać.

Kolejna ofiara zaburzenia jedzenia, autor i były brytyjski prezenter telewizyjny Liz Fraser, przyznał w Marie Claire, że była bulimię podczas drugiej ciąży. Jak Baumann, Fraser wyjaśniła, że ​​jej zaburzenia jedzenia nie wynikają z chęci być cienka: "Ciąża jest przerażająca i dezorientującym czas i nowe macierzyństwo jest dla wielu kobiet atak na tożsamość i na wszystko, co kiedykolwiek znałem. Niektóre kobiety dostać depresji, inni się zaburzeń odżywiania. Wiele dostać obu. "

Zwiększanie świadomości, Inspiring Nadzieja

Ponieważ pregorexia jest warunkiem przesiąknięty poczuciem winy i wstydu (Jak matka skrzywdzić jej dziecko?), Wiele osób cierpiących boją się mówić. A większość nie są oferowane wsparcie, którego potrzebują, aby dobrze. Większość położników pytać kobiety o ich palenia papierosów i spożycia alkoholu w czasie ciąży, ale mniej niż 50 procent lekarzy poprosić o depresji, obrazu ciała i nieuporządkowanych nawyków żywieniowych.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.janskizabrze.pun.pl www.zspjasliska.pun.pl www.darkwares.pun.pl www.spis-ots.pun.pl www.shinobiogra.pun.pl